Twój Parasol

Twój Parasol to bezpłatna aplikacja mobilna, dzięki której nie tylko osoby narażone na sytuacje związane z przemocą w rodzinie mogą uzyskać informacje i wsparcie, ale również może być wykorzystywana przez osoby, które przemocą interesują się zawodowo.

Aplikacja, oprócz materiałów edukacyjnych, zawiera: notatnik - do dokumentowania incydentów (np.: szybko zrobimy zdjęcie, nagramy film lub głos, który później będzie mógł posłużyć jako materiał dowodowy), szybkie wybieranie telefonu alarmowego 112, wysyłania wiadomości alarmowej na wcześniej wprowadzony adres e-mail, oraz mapę miejsc, w których osoba dotknięta przemocą może uzyskać pomoc.

W związku z powyższym, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocierzewie Południowym uruchomił dedykowany adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., który należy wprowadzić w aplikacji mobilnej. Wiadomość z alertem zostanie dostarczona na ww. adres e-mail. Jednocześnie zapewniamy, że dostęp do poczty mają wyłącznie pracownicy socjalni Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.