W związku z zagrożeniem epidemiologicznym, z powodu obecności Koronawirusa SARS-CoV-2 w Polsce, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocierzewie Południowym informuje mieszkańców, że od 17 marca 2020 r. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zawiesza bezpośrednią obsługę interesantów!

Prosimy kontaktować się telefonicznie lub przez e-mail z pracownikami, w celu uzgodnienia możliwości załatwienia spraw:

Barbara Sałek (Kierownik) – tel. 46 839 40 44, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Alina Tomczak (Pracownik socjalny) – tel. 46 839 40 44, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Joanna Wieteska (Pracownik socjalny/KDR) – tel. 46 839 40 44, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Marek Siejka (świadczenia rodzinne/wychowawcze) – tel. 46 839 40 44, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Michał Dobrzyński (świadczenia rodzinne/wychowawcze) – tel. 46 839 40 44, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tylko w sytuacjach SZCZEGÓLNYCH, wymagających osobistego złożenia dokumentów, będzie można dokonać tego w Urzędzie.

Ponadto informujemy, że Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocierzewie Południowym oferuje pomoc osobom starszym i samotnym przy zakupie leków, podstawowych artykułów spożywczych i higieny osobistej.

W przypadku konieczności skorzystania z ww. rodzajem pomocy prosimy o kontakt z Ośrodkiem pod nr telefonu 46 839 40 44 od poniedziałku do piątku, w godz. od 8:00 do 16.00.